Promocje

2010-04-01

Dachówka cementowa w cenie blachodachówki!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy specjalną promocję: DACHÓWKA CEMENTOWA W CENIE BLACHODACHÓWKI.

Już teraz, przy zakupie dachówki cementowej Braas Celtycka i Braas Grecka zapłacą Państwo jak za blachodachówkę!

Dachówka Celtycka - uniwersalne rozwiązanie na każdy dach, znajduje ona zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne są rozwiązania ekonomiczne, a jednocześnie wysokiej jakości. Doskonale nadaje się do krycia zarówno mniejszych, jak i dużych połaci dachów domów mieszkalnych, a także obiektów handlowych i użyteczności publicznej.

Dachówkę Celtycką wyróżnia piękny symetrycznie falisty kształt. Powłoka Lumino nadaje jeje intensywny kolor i elegancki połysk. Dach pokryty tą dachówką będzie malowniczym zwieńczeniem każdego budynku.

Wprowadzona do oferty Braas w 2001 roku dachówka Celtycka ze względu na doskonałe połączenie jakości i atrakcyjnej ceny zyskała bardzo dużą popularność i jest jednym z najczęściej kupowanych modeli w kraju.

Dachówka Grecka - prawdziwy urok klasycznej architektury - jest rozwiązaniem łączącym nowoczesną technologię i piękno klasycznej architektury. Posiada ona wysoki profil z poszerzoną i zaokrągloną częścią środkową. Swoim kształtem nawiązuje do tradycyjnego stylu dachu pokrytego dachówką typu mnich-mniszka.

Jest to model dachówki uniwersalnej, która może być z powodzeniem stosowana na obiektach nowoczesnych, remontowanych, jak i zabytkowych. Powłoka Lumino nadaje pokryciu intensywny i elegancko błyszczący kolor.

Dachówka Grecka jest niepowtażalnym produktem na polskim rynku, dostępnym w ofercie Braas od 2002 roku. Dach nią pokryty tworzy pełną głębokiej barwy kompozycję, która nadaje budynkoiwi niepowtażalny wygląd.

Zapraszamy! Taka oferta tylko w DACH TEAM!