O Firmie

Firma DACH TEAM S.J. Krzysztof Posłuszny, Michał Grzesiak istnieje na rynku od 2000 roku. Początkowo działała jako jednoosobowa firma, w 2004 roku przekształciła się w spółkę cywilną, a w 2008 w spółkę jawną.Od samego początku naszego istnienia działamy w branży budowlanej.
Wychodzimy z założenia, że najważniejszym dla nas jest klient. W związku z tym zapewniamy kompleksową obsługę sprzedawanych przez nas produktów, począwszy od doradztwa technicznego, poprzez pomoc w doborze idealnego dla danego budynku pokrycia dachowego, do terminowego dostarczenia zamówionych materiałów na teren budowy.

W odróżnieniu od innych firm działających na rynku dla każdego klienta przygotowujemy bezpłatny kosztorys dachu.

Powodem tak dużego zaufania, jakim darzą nas nasi klienci jest nie tylko fakt, iż każdego klienta traktujemy indywidualnie, ale to, że posiadamy bogatą ofertę pokryć dachowych, więżby dachowej, nowoczesnych elewacji ( kasetony, panele) z blachy, okien dachowych, okien drwenianych, aluminiowych, pcv, systemów kominowych, rynien i wełny mineralnej - czyli wszystkich elementów, które są niezbędne do położenia i wykończenia dachu.

Budujemy zadowolenie klienta poprzez wysoką jakość naszych usług, wartość oferowanych produktów, a także rzetelną obsługę. Naszym celem jest nie tylko najlepszy, ale wyjątkowy poziom obsługi klienta.

Zapraszamy do współpracy!

DACH TEAM - Każdy dach to nasz fach!